Przydomowe oczyszczalnie ścieków, zwane również małymi i ekologicznymi, to urządzenia, które odbierają ścieki od maksymalnie 200 mieszkańców.
- ŁATWA EKSPLOATACJA – obsługa przydomowej oczyszczalni ścieków jest prosta. Sprowadza się do okresowej kontroli jej elementów i poziomu osadu, który – średnio co 1,5 roku – 3 lata – należy usunąć.
- BRAK KOSZTÓW NA PODŁĄCZENIE DO KANALIZACJI I COMIESIĘCZNYCH RACHUNKÓW ZA ŚCIEKI LUB ICH WYWÓZ – mając swoją oczyszczalnię ścieków, nie musisz korzystać z kanalizacji komunalnej. Przydomowa oczyszczalnia ścieków, pomijając początkowy koszt instalacji (niższy niż przy budowie szamb szczelnych) to urządzenie niedrogie w eksploatacji, również dzięki stosowaniu przez producentów najnowszych, zaawansowanych technologii.
- OCHRONA ŚRODOWISKA – działanie przydomowej oczyszczalni ścieków bazuje na takich metodach unieszkodliwiania odpadów, które są bezpieczne dla środowiska (w przeciwieństwie np. do zbiorników bezodpływowych).
- NIEZALEŻNOŚĆ OD KOMUNALNYCH SYSTEMÓW OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW – przydomowa oczyszczalnia ścieków to ułatwienie dla tych, którzy mieszkają bądź chcą zamieszkać na terenie pozbawionym kanalizacji.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego na Allegro: http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=25099147
Bardzo ciekawy blog. Sporo interesujących zagadnień. A wszystko przejrzyste. Podoba mi się. Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńhttp://www.zbiornikitempo.pl/
;)
OdpowiedzUsuńOczywiście zgadzam się z Pana wpisem - przydomowe oczyszczalnie mają wiele zalet, niestety w naszym kraju przegrywają popularnością z tańszymi szambami. Szkoda, bo POŚ wiąże się z mniejszymi kosztami eksploatacyjnymi.
OdpowiedzUsuń